• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

We zijn ontzettend blij met Gerve. Ze denken mee, komen met creatieve/ praktische ideeën. Ze zijn secuur, flexibel en hebben goede prijs/ kwaliteit verhouding
Aftersales is prima en benadering is rustig en professioneel. Ze nemen de tijd om tot een mooi ontwerp te komen en leveren vakwerk! Heel blij met ze
Fam. Roks
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol
Mooi produkt, goeie Goede communicatie en erg prettige en bekwame monteurs
de Jong
Duidelijke afspraken die nagekomen worden. Nette jongelui die glazen wand gezet hebben. Netjes en snel.
Mevr. Wittens
Vriendelijk personeel. Zowel bij de verkoop als bij de bezorging
Rosanne Bakker
Afspraken goed nagekomen
Mosselman
Het hele project is met heel veel aandacht, kennis en zorg tot in de puntjes uitgevoerd!
Fam. W. Jager
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Ik zou Gervé zeker aanbevelen, heb ik ook al gedaan inmiddels.
Zeer prettig geholpen, kort maar krachtig en duidelijk, gelijk offerte, en afspraken kunnen maken. Plaatsing op redelijke termijn. Bedrijf in eigen regio wat ik ook belangrijk vind. Ook de mannen die kwamen plaatsen, hard gewerkt en het was al warm qua temperatuur, extra materiaal opgehaald (grondboor) deden er alles aan om plaatsing redelijk snel af te ronden. Ik ben heel erg tevreden.
Karin Boekema
Klantvriendelijk, goede service ,komen afspraken na,
We raden het zeker aan!
Fijn bedrijf!
A.B. Vos
het is aanbevelen waard ,je wordt snel en leuk geholpen , en alles kan geregeld worden, het is gewoon perfect.
V.v.e t`gasthuis
Een goede service en mooie produkten.
Bruigom
Prachtig werk geleverd!
H. de Kock
Ze houden aan de afspraak en werkzaamheden worden netjes uitgevoerd.
Mevr. Y. Aponno
De planning van de werkzaamheden werd op het laatste moment veranderd. Ook zou de afwerking iets netter kunnen.
Martijn Blom
Professioneel en vriendelijk personeel 👌🏻 Terugbellen en afspraken nakomen is voor verbetering vatbaar.
William van Leeuwen
Ik zou het aanbevelen. Goed geholpen, goede offerte en fantastische mannen die het komen uitwerken.
de Heus
Goed meegedacht over het ontwerp van onze overkapping. Er was veel mogelijk en we konden het helemaal naar eigen inzicht aanpassen maar ontvingen ook goede adviezen. Overkapping is prachtig geworden. Heren die het geplaatst hebben waar kundig, vriendelijk en communicatief.
Victor Jagerman
We zijn prima geholpen
Familie Van Laar
Wordt goed meegedacht, prima advies, bijstelling en naleveren met gemak. Makkelijk om materiaal af te halen.
Kusters
Gerve is goed aan te bevelen ,goede service netjes gewerkt super (moesten alleen een paar keer bellen voor een afspraak voor plaatsen)
Diermeier
Ik ben goed en netjes geholpen door Eduard
Sjaak van Rossum
Goede service en kwaliteit
Mees van Nieuwenhuyzen
Wij zijn bij jullie in de showroom geweest en waren zeer enthousiast. We zijn goed geholpen en kregen snel een offerte. Alles zeer duidelijk omschreven.
We hebben nog wat aanpassing gedaan was geen probleem, en zijn daarmee accoord gegaan. Inmiddels is de tuinkamer geplaatst met zonwering onderkant en screen aan de buitenkant. Ook hebben we ceramische tegels laten leggen.We zijn super blij met het eindresultaat.
De jongens zijn vakmensen, werken hard en netjes.
Wij zouden een ander jullie bedrijf zeker aanbevelen.Dit hebben we al gedaan want de buurvrouw is al bij jullie in de showroom geweest.
Jager
Goede service en prijs
Alwin Copier
aardige mensen, mooie producten, vakkundig geplaatst
Marjonne Stolp
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
Hulpvaardig, vriendelijk, ingelichte collegas
Mevr. M. Biemans
Zeer vriendelijke mensen . Snelle en zeer mooi afgewerkte montage.
Deskundige medewerkers.
Fam. Pot
Snelheid qua offerte en leveren.
Mooie prijzen
Fam. Snijders
Ik ben heel tevreden , vriendelijke behulpzame en harde werkers . En vooral een heel mooi resultaat! Top !
J.A. van Dusseldorp
We zijn netjes geholpen. En er staat inmiddels een mooie tuinkamer:)
Fam. Coppens
Wel. Keurig geholpen, op tijd geleverd, kwalitatief goed.
kraker
Goed advies, duidelijke offerte en goede uitvoering van de opdracht.
H. van Mourik
Eerlijke prijzen en klantvriendelijkheid is top
Familie Verweij
Veel kennis van zaken prettige en kundige begeleiding van eerste bezoek tot plaatsing overkapping. Echte vakmensen en er is zo secuur en netjes gewerkt! Gewoon top!
Geway
Luisteren naar de wensen van de klant. Leveren op afgesproken tijd.
Hendriks
Ik werd vriendelijk te woord gestaan en door de concurrerende prijs en snelle levering was de keuze snel gemaakt!
de Gier
De kwaliteit van het product is erg goed en de afspraken worden goed nagekomen.
Ostermann
Gewoon goede prijs vs kwaliteit verhouden, lekker eenvoudig. Goede mensen van Gervé
Fam. Zondag

Bevers Steencentrum

Canadabaan 10
5388 RT Nistelrode
0412 - 613 320
info@steencentrum.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten