• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Professioneel en vriendelijk personeel 👌🏻 Terugbellen en afspraken nakomen is voor verbetering vatbaar.
William van Leeuwen
Goede service en kwaliteit
Mees van Nieuwenhuyzen
Ik ben goed en netjes geholpen door Eduard
Sjaak van Rossum
Ik was vergeten een bestelling door te geven, maar kwamen na een belletje dezelfde dag toch nog mijn bestelling (die ik zelf vergeten was door te geven) brengen
Klaver
Alles klopt.
Komen afspraken na.
Vosselman Bosch
Vakbekwaam, klantvriendelijk en beleefd.
Ismaël
Vriendelijk personeel. Zowel bij de verkoop als bij de bezorging
Rosanne Bakker
Kundige club die meedenkt. de monteurs werken erg netjes en vooral heel hard!
Fam. Boorsma
Je kunt goed afspraken met ze maken en ze leveren kwaliteit.
Dhr. Jagtenberg
Klantvriendelijk, goede service ,komen afspraken na,
We raden het zeker aan!
Fijn bedrijf!
A.B. Vos
Gerve is goed aan te bevelen ,goede service netjes gewerkt super (moesten alleen een paar keer bellen voor een afspraak voor plaatsen)
Diermeier
Goed geholpen en prima kwaliteit keramische buitentegels.
Dhr. A. de Vos
Er wordt goed advies gegeven en afspraken worden nagekomen.
van Arkel
Everything went smoothly. A good price and good service. The new gate looks very nice. The installation went well.
Simon Easton
Hele goede service , de jongens die de overkapping kwamen plaatsen hebben keurig werk geleverd.
Baars
Reageren snel, goed advies, minder is de prijs en communicatie
Irma Zeiderveld
Klantvriendelijk en altijd een oplossing gewoon een goed bedrijf en ze blijven gewoon zichzelf 👍👍👍
Van den Anker
Ik werd vriendelijk te woord gestaan en door de concurrerende prijs en snelle levering was de keuze snel gemaakt!
de Gier
- Fysieke ruime keuze.
- kennis van zaken
- Prettig geholpen
Mevr. Polak
De planning van de werkzaamheden werd op het laatste moment veranderd. Ook zou de afwerking iets netter kunnen.
Martijn Blom
Ik zou Gervé zeker aanbevelen, heb ik ook al gedaan inmiddels.
Zeer prettig geholpen, kort maar krachtig en duidelijk, gelijk offerte, en afspraken kunnen maken. Plaatsing op redelijke termijn. Bedrijf in eigen regio wat ik ook belangrijk vind. Ook de mannen die kwamen plaatsen, hard gewerkt en het was al warm qua temperatuur, extra materiaal opgehaald (grondboor) deden er alles aan om plaatsing redelijk snel af te ronden. Ik ben heel erg tevreden.
Karin Boekema
Goed advies, duidelijke offerte en goede uitvoering van de opdracht.
H. van Mourik
De communicatie ging snel en gemakkelijk. Ook de prijs was goed.
Edwin van Zon
Er wordt meegedacht vriendelijk en er wordt netjes gewerkt .
Vroon
Goede voorlichting. Werken netjes en zorgvuldig volgens afspraak!
Dhr. Tieleman
Goede service en prijs
Alwin Copier
Goede kwaliteit, ruime keuze, goed geholpen door vriendelijke medewerkers die met je meedenken en met wie je goed kan communiceren
Familie Punt
Hulpvaardig, vriendelijk, ingelichte collegas
Mevr. M. Biemans
Een goede service en mooie produkten.
Bruigom
Ruime keuze in buitenmaterialen die worden geshowd in de buitenetalage in Buren
Van As
Snelle service, goede materialen
Benjamin Vollebregt
Goed en vakkundig advies, fijne communicatie voor, tijdens en na het bestellen, en erg tevreden over het eindresultaat.
Michel den Hartog
Goede service
Reeele prijs
Johan Copier
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Ik zou het aanbevelen. Goed geholpen, goede offerte en fantastische mannen die het komen uitwerken.
de Heus
Ze hebben ons prima geholpen. De schutting kon al snel geplaatst worden. En staat heel mooi
Fam. Jongejan
Wij zijn ontzettend blij met ons tuinhuis dat door Gervé De Betuwse Buitenlevenspecialist is gerealiseerd. Het eindresultaat is zelfs mooier dan verwacht. Tijdens het hele traject was er goed overleg en was er volop ruimte voor aanpassingen, waardoor het tuinhuis perfect aansluit bij onze wensen. De mannen doen wat ze zeggen en werken zeer correct. De samenwerking verliep zo prettig dat we zonder twijfel een volgend project weer samen zouden doen. Absoluut een aanrader!
Judith en Marijn Ostermann
het is aanbevelen waard ,je wordt snel en leuk geholpen , en alles kan geregeld worden, het is gewoon perfect.
V.v.e t`gasthuis
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol

Timmer & Van Ark Tuinmaterialen

Krommekamp 3
3848 CA Harderwijk
0341 - 452 885
info@timmerenvanark.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten