• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Top prijzen en zeer snelle levering!
Bert
Mijn bestrating werd door de chauffeur netjes over de schutting geplaatst. En de kwaliteit is uitstekend en je word met goeie expertise geholpen in de showtuin.
Jorrin Wristers
Wij ontvingen deskundig advies voor het aanleggen van een tuinterras.
Tineke
Goede en informatie met betrekking tot onze wensen
Fam Wingens
Zeker aan te bevelen!
Erwin
Mooie tegels en goeie service. Denken mee en netjes afgeleverd.
Marjolein Hendriks
Fijn geholpen duidelijk uitleg
Fam. Delauw
Normaal geef ik meer punten, maar mijn zoon Jarno kent Exters en heb gezegd dat het jullie moest gunnen ondanks hoge transportkosten.
van Mil
vlug en goed geholpen
toon
Mensen die weten waar ze over praten, en met je meedenken.

Aflevering ook volgens afspraak
Pierre
Goed bedrijf en goede advies
Fam van Dijk
Ruime keuze, goede prijs, goede service
Fam Martens
Vriendelijk, denken mee, kunnen grind in de tuin storten.
Schutz
wel aanbevelen , flexibel bedrijf
M. van den Berg
Hele goede kwaliteit, en het personeel heeft heel erg geholpen!
Fam Heidari
bestrating welke wij uitgezocht hebben is netjes thuis afgeleverd. Ook de nabestelling
Anton Lommerse
Snelle reactie op vraag voor offerte; prima advies en hulp bij het uitzoeken en zeer snelle levering. Goede prijs/kwaliteit verhouding.
Harrie
Wij wouden opnieuw de tuin doen met zo min mogelijk onderhoud! Door goede verhalen over Bevers steencentrum heb ik met alle vertrouwen hun mijn tuin laten samenstellen! Met succes! Worden zelfs voor levering nog gebeld waar wij de stenen en grind wouden hebben! Fantastische top service!

Raad het iedereen aan!
nick
Bevers heeft een groot assortiment, dat ook duidelijk 'uitgestald' is, zodat een keuze maken niet moeilijk valt.
Fam van de Boom
Goede service en afspraken nagekomen.
Paul Timmers
Goede service, snelle levering en vakkundig personeel.
Römer
heel fijn bedrijf, prijskwaliteitsverhouding goed, komen afspraken na en doen moeite voor je.
Marc
Tegels op rijd en goed geleverd

Naderhand een paar tegels gehaald waar speciaal voor naar Heesch moest worden ,dat is service.
Paul
Goed geholpen, niks geks.
Niels van Sleeuwen
Door het snelle schakelen van de adviseur Geert H. hebben we een prachtige keuze kunnen maken. Levering was perfect uitgevoerd. Ga zo door met z’n allen.
Robert Biemans
Wij zijn geweldig geholpen bij Bevers in Nistelrode. We hebben alle hulp en medewerking van het verkoopteam gekregen om uiteindelijk de juiste keuze te kunnen maken. Gelukkig, er zijn nog bedrijven die de klant centraal stellen en niet slechts focussen op een snelle omzet. Ga vooral zo door. Bedankt voor de geweldige service en samenwerking.
Peter
De mensen die er werken zijn ontzettend top, vriendelijk en denken mee. Erg fijn!
Abdulhaliq
Vriendelijk, snel en goede prijs.
Boekel
Zeer correcte behandeling en klantvriendelijk
Fam Koenders
Netjes geleverd en goed advies gekregen in onze vraag voor wat we het beste voor onze oprit konden doen

Genoeg keuze en aanbod in stenen en tegels
Peter
Klantvriendelijk en goede service
Mariet
Vriendelijk personeel, gratis aanhanger lenen. Goed geholpen.
Netten
Korte lijnen, transparantie goede service
Ted
Rustig rond kunnen kijken. Met de vragen die we hadden bij verschillende medewerkers die er rond liepen gesteld en hiermee een goede en mooie keuze kunnen maken. Daarna de bestelling gedaan en hier ook weer goed mee gedacht door een medewerker.
Fam van Nuland
Klantgericht en vriendelijk.
Ketelaars
Wel fijne bediening en kennis van zaken. Vriendelijk
Cor Schadewijk van
De sevice is heel goed
Jfam Peters
Netjes te woord gestaan en juiste uitleg gekregen over de gekozen tegels. levering was zoals afgesproken.

Alles bij elkaar dus gewoon een top ervaring,
Robert
ruime keuze. denken mee
J.J. Bommezijn
In eerste instantie bied ik mijn excuses aan dat het even heeft geduurd voordat ik deze beoordeling kon sturen. Helaas was dat echter vanwege omstandigheden niet eerder mogelijk.
Wij maakten de eerste keer contact op uw bedrijf met de heer Geert Hommeles. Wij raakten enthousiast over zijn welkom en de wijze waarop hij ons van informatie voorzag en diverse welkome suggesties deed.
Het offerte-traject met de heer Mark Exters verliep (op enkele kleine vergissingen na) prima en ook weer heel vriendelijk.
De wijze waarop we de leveringstermijn konden bespreken en de punctuele tegemoetkoming van het leveringsmoment, kunnen we alleen maar toejuichen.
Wij Bevers Steencentrum Nistelrode van harte aanbevelen.
John Op den Kamp
Altijd bereid om mee te denken en flexibiliteit in leveringen. Zeer prettige ervaringen!
Fam Bross
Fijn contact, goed advies, vriendelijk, snelle reacties
Fam. Lommen
goed bedrijf klant vriendelijk
Rene van den Hoogen
Ruim assortiment, ter zake deskundige medewerkers, flexibiliteit en snelheid levering
Kuiper
Je wordt vriendelijk en netjes te te woord gestaan .en ze denken met je mee .
Fam van de Berg
Goed advies, snelle levering en kwalitatief goede producten.
Goedhart
Goede uitleg en fijn dat tegels samples mee naar huis mogen
Haterd van de

Bevers Steencentrum

Canadabaan 10
5388 RT Nistelrode
0412 - 613 320
info@steencentrum.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten