• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Ik zou Bart Poppelaars Tuinmaterialen aanbevelen omdat ze betrouwbaar zijn en kwaliteit leveren volgens afspraak. Ook wordt er meegedacht of er iets efficiënter of voordeliger kan.
ter Laag
Gewoon heel prettig geholpen
Cornelis
Goed geholpen en nette prijs
Jongejans
prijs/kwaliteit is goed; alles (bouw, electra, zetten vloertegels etc. ) in een hand/aanspreekpunt. Bij de problemen die er waren tijdens en na de werkzaamheden zijn deze snel, en correct en vakkundig opgelost; geen enkele discussie. Bart en medewerkers reageren zeer snel, top!
van der Veeken
Goed geholpen, ruim assortiment, redelijke prijzen. Alles volgens afspraak geleverd.
Wessels
Goed assortiment, ruime keuze, mooie showroom.
Frank De Groene
Goed geholpen en een prima services
van Dijk
Heel fijn geholpen bij het doornemen van onze wensen mbt de overkapping. Volgens afspraak netjes op tijd en vakkundig geplaatst met een prachtig resultaat.
Wozniakowski
Het eindresultaat is heel mooi en goed.
Van den Heuvel
Interactief design waardoor het gewenste object snel duidelijk herkenbaar wordt. Hoogwaardige materialen. Vaklui die komen plaatsen.
Analbers
Goed werkende mensen werken secuur, een gaan stevig door.
En als je vragen hebt krijg je een goed antwoord.
Ben er zuinig op op deze mensen.
van Dorst
Goede en snelle service, wel wat aan de prijs. Vaklui die het werk hebben gedaan.
Beckk
Van begin tot eindaflevering goede service verleend.
Fioole
Wij zijn tot zover heel tevreden hoe het proces is verlopen van offerte tot het plaatsen .wij waren op zoek naar een bedrijf die alles kon van bestrating plaatsen en de stroom en leveren van materialen. Wij hebben alleen het materiaal op de juiste plek moeten plaatsen omdat de afstand van lossen wat meer meters was maar dat had ik zelf aangeven om dit zelf te doen.het verwijderen vorig tuinhuis uiteindelijk zelf gedaan maar dit kon ook in de offerte opgenomen worden dus het is precies gegaan hoe we het afgesproken hadden dus wij zeker te spreken hoe verlopen is en kon snel geplaatst worden. Wij hopen dat we natuurlijk ook geholpen worden als er ooit iets mee is maar dat is ook toegezegd.
Wij gaan zeker terug bij een aankoop voor in de tuin .
Mens
Goede service bij aflevering van het materiaal. Vriendelijke en deskundige advisering in de winkel.
Houtekamer
Fijne communicatie en een duidelijke, nette prijs. Het tuinhuis is volledig op maat gebouwd en er werd goed meegedacht over de mogelijkheden. De klus was extra uitdagend door de ligging langs het water, maar alles is super uitgevoerd. Erg tevreden met het resultaat!
van Meurs
Goed geholpen door Linda. vakkundig advies en goed meedenken. we hebben de achtertuin en poort al laten doen door jullie en komen binnenkort wellicht voor de voortuin.
Wijdeveld
Goede service denken goed mee en snelle levering
Vermeulen
Aandacht voor klanten, meedenken
Nieuwstad
Prima zaak met goed materiaal.
Ceuleers
Bestelling van tuinmaterialen werd snel en goed opgenomen, nadien nog een mail gehad ter controle van de bestelling, de levering werd perfect afgeleverd en compleet.
Veltman
Tevreden over het geleverde werk
van Vuuren
Goede service bij de winkel en bij levering.
Reinieren
Prima materiaal, levering zoals afgesproken en schappelijke prijzen
NIjhof
Prima werk afgeleverd.
Wij zijn zeer tevreden.
van Dorst
Prima geholpen en mooi prijs voor kwaliteit
Brouwers
Zijn gewoon heel erg vriendelijk,
Stuifzand
ze hebben top werk geleverd
van Gool
Snelle 3D tekening en ze denken mee!
Steenwelle
Kwaliteit materialen en service bij installeren
Roosendaal
Prima bedrijf, er wordt snel en netjes gewerkt
De Lijster
Heel vriendelijk personeel en goed advies. Mooie zaak
van Heerden
Goede advisering en geluisterd naar onze wensen
Bisschop
Heel tevreden over de werkzaamheden en het eindresultaat.
Mazier
Zeer goed geholpen met het advies, meedenken en bekijken wat de mogelijkheden zijn. Deskundig personeel en afspraken worden goed nagekomen!
ter Schiphorst
Netjes gewerkt, goede communicatie. Heel blij met het resultaat.
Bongartz
Snel en goed en vriendelijk geholpen
Reinshagen
professioneel en vriendelijk.
van Dijck
Prima geholpen mooi resultaat
Swanenberg
Juiste hulp bij keuze en manier van de overkapping met glazen schuifdeuren advies bij kachel keuze en toen bleek dat ik het zelf door gezondheid niet kon afmaken werden hun timmermannen ingezet om het karwei te klaren top bedrijf
Broek Van Den

Bart Poppelaars Tuinmaterialen

Weidehek 5
4824 AT Breda
076 - 541 02 93
info@bartpoppelaars.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten