• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

snelle reactie, nadat we de spullen uitgezocht en besteld hadden, was de levering snel, zodat we fijn in onze vakantie aan het klussen kunnen rondom onze nieuwe woning
Mussche
Ik vond het contact met de heer De Vries uiterst plezierig is wel een 10 waard, Ik ben altijd wat terughoudend met aanbevelen. Men kan een andere medewerker treffen waarmee het niet klikt.
van der Eijk
Goede en prettige communicatie. Fijn dat er meegedacht werd in wanneer het geplaatst werd, zo hadden de leerlingen en collega's er geen overlast van.
Fokkens
Veep keuze, goede service, neemt de tijd om vragen te beantwoorden.
Ewalt
Met Jarno zijn heldere afspraken te maken en hij voert deze met zijn team ook als zodanig uit. Zij werken snel en professioneel. Wij zijn dan ook zeer tevreden over het resultaat.
Both
Plezierig en deskundig geholpen.
Knol
Vanwege de grote keuze en de gunstige prijs.
Van Hoof
Vriendelijk, echte toppers, hard werkende mensen;)
Brakke
Persoonlijke benadering.
Veldkamp
Het volledige proces, van offerte tot oplevering, is uitstekend verlopen. Professioneel, meedenkend, ontzorgend en prettig in contact. De overkapping en bestrating zijn netjes opgeleverd en wij zijn erg tevreden met het resultaat.
vd Meulen
We zijn reuze tevreden
Krack
Het werk is prima, de tuin ziet er weer keurig uit. Ook goede adviezen gekregen. Ook het contact is goed verlopen.
Klein
Prijs is juist, goede website
Kroes
Zijn goede afspraken te maken. Wordt goed doorgewerkt.
Galama
Goed advies en goede service
Harink
Vriendelijk, behulpzaam en goede contacten
Dusink
Wij zijn al jaren tevreden over Tim en zijn collega’s
Bruil
je wordt goed geholpen
Paans
Vriendelijk geholpen en goed advies, meedenkend. Snelle reactie met offerte en bestelling.
Kuiper
Iedere keer weer heel prettig geholpen. Alles heel netjes en secuur aangelegd en gepland.
M Haar
Hovenier Tim de Vries verstaat zijn vak. Hij stelt bij het 'wat-wil-je-gesprek' goede vragen en komt met voorstellen waar je als argeloze tuingebruiker niet opkomt. Dat doet hij op een luchtige en vrolijke manier.
Op de afgesproken werkdagen waren zijn mannen - aardige jongens! - paraat en hij kwam er zelf in de 'afwerkingsfase' bij. Ze doen wat ze beloven en zelfs meer dan dat. Ook is het prettig alvast te weten dat Tim na enige tijd nog eens poolshoogte komt nemen.
Debbenhof
Goede service, en snelle bezorging
Weemink
Dienstverlenend, meedenkend
T. van Leussen
Omdat ze goed werk hebben afgeleverd.
Dorenbos
Aardige mensen en goede uitleg
H. Hooikammer
heldere offerte en afspraken. snel en goed contact.
Prins
Deze bestelling is de 3 die ik doe bij steengoedID. Het personeel is duidelijk en gastvrij.
Over de prijs waren we het zo eens. Echte aanrader!!
Kroes
Kwaliteit, service, prijs verhouding prima.
Kuijers
Goede afspraken, vakkundig werk
de Ryke
Er word netjes en snel gewerkt
Klaassen
Prima vakmensen. Komen afspraken correct na
Schaaf
Goede service, prima werk en no-nonsense
Winters
Super service en goed geadviseerd over wat voor lampjes onder de overkapping en Sander hielp ons perfect tijdens het uitzoeken van tegels voor de tuin
Mussche
Prima vakmensen, komen hun beloftes ook echt na.
Schaaf
Wel, fijne en snelle service
Kamphuis
Goede prijs/kwaliteit en prima service.
Koopmans
Meedenken, flexibel, keurig geleverd, nette offerte, goede service en goede communicatie!
P Lambregts
leuke jongens aan het werk, denken goed mee na enkele aanpassingen in het ontwerp. alles ligt er keurig in.
de Jong
Goede mensen met kennis,
Goede afhandeling vragen
v Achteren
Wij zijn goed en vriendelijk geholpen.
Fam. Witte

L'Ortye
Tuin-Deco-Bouw

De Koumen 1a
6433 KG Hoensbroek
045 - 528 02 02
info@lortyetuin.nl

Openingstijden