• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Wij zijn ontzettend blij met ons tuinhuis dat door Gervé De Betuwse Buitenlevenspecialist is gerealiseerd. Het eindresultaat is zelfs mooier dan verwacht. Tijdens het hele traject was er goed overleg en was er volop ruimte voor aanpassingen, waardoor het tuinhuis perfect aansluit bij onze wensen. De mannen doen wat ze zeggen en werken zeer correct. De samenwerking verliep zo prettig dat we zonder twijfel een volgend project weer samen zouden doen. Absoluut een aanrader!
Judith en Marijn Ostermann
Alles klopt.
Komen afspraken na.
Vosselman Bosch
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
Ik zou het aanbevelen. Goed geholpen, goede offerte en fantastische mannen die het komen uitwerken.
de Heus
Goed advies, duidelijke offerte en goede uitvoering van de opdracht.
H. van Mourik
Snelheid qua offerte en leveren.
Mooie prijzen
Fam. Snijders
Ruime keuze in buitenmaterialen die worden geshowd in de buitenetalage in Buren
Van As
een goede en heldere uitleg over de mogelijkheden voor het plaatsen van de schuifwand, en een prima uitgevoerde, montage ,
Stap
Heel fijn contact gehad
Nicole Boogaarts
Hele goede service , de jongens die de overkapping kwamen plaatsen hebben keurig werk geleverd.
Baars
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Zou ze zeker aanbevelen. We kwamen toevallig langs en naar binnen gegaan om te kijken of ze wat voor ons konden betekenen. Waren op zoek naar een veranda en we zijn daar geslaagd. Wij zijn zeer tevreden wat er nu staat. En hoe het allemaal is verlopen. Helemaal Top!
Scheurwater
afspraken die kloppen. fijne vakkundige monteurs.
Fam. Stol
De kwaliteit van het product is erg goed en de afspraken worden goed nagekomen.
Ostermann
Gewoon goede prijs vs kwaliteit verhouden, lekker eenvoudig. Goede mensen van Gervé
Fam. Zondag
We zijn ontzettend blij met Gerve. Ze denken mee, komen met creatieve/ praktische ideeën. Ze zijn secuur, flexibel en hebben goede prijs/ kwaliteit verhouding
Aftersales is prima en benadering is rustig en professioneel. Ze nemen de tijd om tot een mooi ontwerp te komen en leveren vakwerk! Heel blij met ze
Fam. Roks
Wel. Keurig geholpen, op tijd geleverd, kwalitatief goed.
kraker
Duidelijke afspraken die nagekomen worden. Nette jongelui die glazen wand gezet hebben. Netjes en snel.
Mevr. Wittens
Wij zijn bij jullie in de showroom geweest en waren zeer enthousiast. We zijn goed geholpen en kregen snel een offerte. Alles zeer duidelijk omschreven.
We hebben nog wat aanpassing gedaan was geen probleem, en zijn daarmee accoord gegaan. Inmiddels is de tuinkamer geplaatst met zonwering onderkant en screen aan de buitenkant. Ook hebben we ceramische tegels laten leggen.We zijn super blij met het eindresultaat.
De jongens zijn vakmensen, werken hard en netjes.
Wij zouden een ander jullie bedrijf zeker aanbevelen.Dit hebben we al gedaan want de buurvrouw is al bij jullie in de showroom geweest.
Jager
Goed en vakkundig advies, fijne communicatie voor, tijdens en na het bestellen, en erg tevreden over het eindresultaat.
Michel den Hartog
Goed contact en rekening houden met de klant. Ga zo door
Erwin Bakels
Eerlijke prijzen en klantvriendelijkheid is top
Familie Verweij
het is aanbevelen waard ,je wordt snel en leuk geholpen , en alles kan geregeld worden, het is gewoon perfect.
V.v.e t`gasthuis
Er wordt meegedacht vriendelijk en er wordt netjes gewerkt .
Vroon
Het hele project is met heel veel aandacht, kennis en zorg tot in de puntjes uitgevoerd!
Fam. W. Jager
Je kunt goed afspraken met ze maken en ze leveren kwaliteit.
Dhr. Jagtenberg
Professioneel en vriendelijk personeel 👌🏻 Terugbellen en afspraken nakomen is voor verbetering vatbaar.
William van Leeuwen
Snelle service, goede materialen
Benjamin Vollebregt
Everything went smoothly. A good price and good service. The new gate looks very nice. The installation went well.
Simon Easton
Ik ben heel tevreden , vriendelijke behulpzame en harde werkers . En vooral een heel mooi resultaat! Top !
J.A. van Dusseldorp
Mooi produkt, goeie communicatie en erg prettige en bekwame monteurs
Fam. van Wiggen
Prima en correcte service, fijne contacten.
Tonnie en Paul Rondeel
Luisteren naar de wensen van de klant. Leveren op afgesproken tijd.
Hendriks
Vriendelijk personeel. Zowel bij de verkoop als bij de bezorging
Rosanne Bakker
Grote sortering, deskundig advies, montage/plaatsing van schutting perfect.
Stienstra
Goed geholpen en prima kwaliteit keramische buitentegels.
Dhr. A. de Vos
Prachtig werk geleverd!
H. de Kock
Wordt goed meegedacht, prima advies, bijstelling en naleveren met gemak. Makkelijk om materiaal af te halen.
Kusters

Gervé Tuinmaterialen

Graafschapsstraat 5
4116 GE Buren
0344 - 798118
info@gerve.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten