• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

afspraken die kloppen. fijne vakkundige monteurs.
Fam. Stol
Vwb het plaatsen zeer vriendelijk mannen en keurig gemonteerd
Familie Lamers
Alles klopt.
Komen afspraken na.
Vosselman Bosch
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol
het is aanbevelen waard ,je wordt snel en leuk geholpen , en alles kan geregeld worden, het is gewoon perfect.
V.v.e t`gasthuis
Ruime keuze in buitenmaterialen die worden geshowd in de buitenetalage in Buren
Van As
Goede voorlichting. Werken netjes en zorgvuldig volgens afspraak!
Dhr. Tieleman
Goede service
Reeele prijs
Johan Copier
Ze hebben ons prima geholpen. De schutting kon al snel geplaatst worden. En staat heel mooi
Fam. Jongejan
Goed contact en rekening houden met de klant. Ga zo door
Erwin Bakels
duidelijke en vriendelijke communicatie en perfecte aflevering
Julia Veenendaal
Wordt goed meegedacht, prima advies, bijstelling en naleveren met gemak. Makkelijk om materiaal af te halen.
Kusters
duidelijke afspraken en nette uitvoering
Bosschaart Bosschaart
Kundige club die meedenkt. de monteurs werken erg netjes en vooral heel hard!
Fam. Boorsma
Reageren snel, goed advies, minder is de prijs en communicatie
Irma Zeiderveld
Zeer vriendelijke mensen . Snelle en zeer mooi afgewerkte montage.
Deskundige medewerkers.
Fam. Pot
Vriendelijk personeel. Zowel bij de verkoop als bij de bezorging
Rosanne Bakker
Luisteren naar de wensen van de klant. Leveren op afgesproken tijd.
Hendriks
Prima service en mooi bedrijf.
André Otten
De planning van de werkzaamheden werd op het laatste moment veranderd. Ook zou de afwerking iets netter kunnen.
Martijn Blom
Professioneel en vriendelijk personeel 👌🏻 Terugbellen en afspraken nakomen is voor verbetering vatbaar.
William van Leeuwen
We zijn prima geholpen
Familie Van Laar
Goede service en prijs
Alwin Copier
Er wordt goed advies gegeven en afspraken worden nagekomen.
van Arkel
Hulpvaardig, vriendelijk, ingelichte collegas
Mevr. M. Biemans
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
Wij zijn bij jullie in de showroom geweest en waren zeer enthousiast. We zijn goed geholpen en kregen snel een offerte. Alles zeer duidelijk omschreven.
We hebben nog wat aanpassing gedaan was geen probleem, en zijn daarmee accoord gegaan. Inmiddels is de tuinkamer geplaatst met zonwering onderkant en screen aan de buitenkant. Ook hebben we ceramische tegels laten leggen.We zijn super blij met het eindresultaat.
De jongens zijn vakmensen, werken hard en netjes.
Wij zouden een ander jullie bedrijf zeker aanbevelen.Dit hebben we al gedaan want de buurvrouw is al bij jullie in de showroom geweest.
Jager
Wij zijn ontzettend blij met ons tuinhuis dat door Gervé De Betuwse Buitenlevenspecialist is gerealiseerd. Het eindresultaat is zelfs mooier dan verwacht. Tijdens het hele traject was er goed overleg en was er volop ruimte voor aanpassingen, waardoor het tuinhuis perfect aansluit bij onze wensen. De mannen doen wat ze zeggen en werken zeer correct. De samenwerking verliep zo prettig dat we zonder twijfel een volgend project weer samen zouden doen. Absoluut een aanrader!
Judith en Marijn Ostermann
Een goede service en mooie produkten.
Bruigom
We zijn ontzettend blij met Gerve. Ze denken mee, komen met creatieve/ praktische ideeën. Ze zijn secuur, flexibel en hebben goede prijs/ kwaliteit verhouding
Aftersales is prima en benadering is rustig en professioneel. Ze nemen de tijd om tot een mooi ontwerp te komen en leveren vakwerk! Heel blij met ze
Fam. Roks
Goed meegedacht over het ontwerp van onze overkapping. Er was veel mogelijk en we konden het helemaal naar eigen inzicht aanpassen maar ontvingen ook goede adviezen. Overkapping is prachtig geworden. Heren die het geplaatst hebben waar kundig, vriendelijk en communicatief.
Victor Jagerman
Wel. Keurig geholpen, op tijd geleverd, kwalitatief goed.
kraker
De communicatie ging snel en gemakkelijk. Ook de prijs was goed.
Edwin van Zon
Heel fijn contact gehad
Nicole Boogaarts
Ik zou Gervé zeker aanbevelen, heb ik ook al gedaan inmiddels.
Zeer prettig geholpen, kort maar krachtig en duidelijk, gelijk offerte, en afspraken kunnen maken. Plaatsing op redelijke termijn. Bedrijf in eigen regio wat ik ook belangrijk vind. Ook de mannen die kwamen plaatsen, hard gewerkt en het was al warm qua temperatuur, extra materiaal opgehaald (grondboor) deden er alles aan om plaatsing redelijk snel af te ronden. Ik ben heel erg tevreden.
Karin Boekema
Grote sortering, deskundig advies, montage/plaatsing van schutting perfect.
Stienstra
Prima en correcte service, fijne contacten.
Tonnie en Paul Rondeel
Veel kennis van zaken prettige en kundige begeleiding van eerste bezoek tot plaatsing overkapping. Echte vakmensen en er is zo secuur en netjes gewerkt! Gewoon top!
Geway
Prachtig werk geleverd!
H. de Kock
Goed geholpen en prima kwaliteit keramische buitentegels.
Dhr. A. de Vos

Gervé Tuinmaterialen

Graafschapsstraat 5
4116 GE Buren
0344 - 798118
info@gerve.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten