• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Duidelijk advies. Snelle service. Prettige omgang.
Fam. Nelissen
Ik kan niet anders zeggen dan dat iedereen die mij te woord heeft gestaan uitermate vriendelijk was. Dat waardeer ik zeer
Ook fijn dat ze het overschot wilden terugnemen.
Suzan van Wees
Mijn ervaring bij bevers is goed behulp zaak en meedenkend met de klant
Rien geerlings
Zelfs voor kleine bestellingen word alle tijd genomen.
Leest van der
Goed product met een goede levering, chauffeur dacht mee en zetten het netjes achter het hek i.p.v. op de oprit. Scheelde weer 15 m lopen.
Raymond de Lange
Goede advies en ze komen de gemaakte afspraken na.
Peerboom
Schellevis tegels besteld. Ondanks dat er waarschijnlijk pas in nieuwe jaar geleverd zou kunnen worden waren deze al snel beschikbaar. Prijstechnisch ook interessant. Goede communicatie.
Hans
Altijd vriendelijk en deskundig geholpen
Fam. Delissen
Prima service en een goede prijs
HBG Goor BV
Was even vergeten hoe fijn het is dat iemand al zijn afspraken nakomt. Wat een service!
Fam. Boekel van
Prima geholpen, betrouwbaar
Slijters
goede service deskundige mensen en heel vriendelijk
Suitela
Offerte aanvraag gedaan bij meerdere bedrijven voor terrastegels. Bevers reageerde het adequaatst en had ook nog de scherpste prijs. Alles vlot in orde gemaakt voor levering. Enige verbeterpunt is dat ze even hadden mogen bellen over de leverdatum. Er was nog onduidelijkheid of dit do of vr zou zijn. Do morgen 6.30 stonden ze aan de deur...
Jody
Goede ontvangst en vakkundig advies.
Wiedjai
In eerste instantie bied ik mijn excuses aan dat het even heeft geduurd voordat ik deze beoordeling kon sturen. Helaas was dat echter vanwege omstandigheden niet eerder mogelijk.
Wij maakten de eerste keer contact op uw bedrijf met de heer Geert Hommeles. Wij raakten enthousiast over zijn welkom en de wijze waarop hij ons van informatie voorzag en diverse welkome suggesties deed.
Het offerte-traject met de heer Mark Exters verliep (op enkele kleine vergissingen na) prima en ook weer heel vriendelijk.
De wijze waarop we de leveringstermijn konden bespreken en de punctuele tegemoetkoming van het leveringsmoment, kunnen we alleen maar toejuichen.
Wij Bevers Steencentrum Nistelrode van harte aanbevelen.
John Op den Kamp
Prettig geholpen,
Snelle levering
Fam Henst
Goede service, klant vriendelijk , dus gewoon goed .
Kerstens
Prima service en aardig personeel.
Wetering van de
Heel goed geholpen door Mark goed advies
De Heer Bevers Willy
Mooi bedrijf met vakkundig en klantvriendelijk personeel.
Silvester
Ik ben klantvriendelijk geholpen, goede uitleg en advies gekregen over de verschillende steensoorten en bijkomende zaken.
Gemaakte afspraken worden nagekomen.
Wagemakers Hanny
Aardige mensen en zeer behulpzaam
Fam. Boekel van
Werd bij het maken van een keuze goed geadviseerd.
Enkele door transport beschadigde tegels werden snel vervangen, daarover was geen enkele discussie ... klantvriendelijke houding.
Peter
Vriendelijk, behulpzaam, meedenkend
Gilbert Gerbrands
Verstand van zaken en denken goed mee.
van Hoof
Ruime keuze, maar wij wisten meteen wat we wilden, dus de rest niet bekeken.
Fam Mersch
Goede service, snelle levering en vakkundig personeel.
Römer
Fijn bedrijf om zaken mee te doen. Top!!!
Marcel
Omdat we heel vriendelijk zijn geholpen
Loop van de
Prima service en goed geholpen telefonisch en in de showroom.
Vervoort
zeer tevreden over de kwaliteit en de vakkennis en heb al vaker bestellingen geplaatst bij Bevers steencentrum daarom kom ik er dan ook altijd op terug en bestel en koop hier omdat ze ruim de tijd voor je nemen en dat vind ik top. klant is koning telt bij dit bedrijf en daar houd ik van. problemen worden opgelost en zo hoort het. een echte aanrader.
Tony Ruys
Ze denken mee. Komen afspraken na. Vriendelijk personeel..
Fam Terlouw
Vlotte bediening, volle kundige vragen op al je antwoorden.

Alle afspraken worden nagekomen, ook indien er iets moet worden uitgezocht bellen ze snel weer terug.

Een positieve sfeer met positieve mensen.
Chris
Grote voorraad, goede en vriendelijke service
Verhoeven Montage
Personeel is klantvriendelijk, denkt mee en bedrijf is altijd goed te contacteren.
Fam Hendrikx
Twee big bags besteld met Baltic blend grind. Het product komt overeen met de foto's en is netjes afgeleverd op de afgesproken datum. Contact met Bevers Steencentrum was prima!
Harald
Personeel is vriendlijk, prijs is goed, kwaliteit is goed. Kortom: je kunt hier goed terecht
Nick
Netjes geholpen en niet moeilijk doen (ik hoefde maar 6 tegels te hebben), goede prijs en aardige mensen.
Martijn
Denken mee, nemen de tijd en komen afspraken na.
Fam van Nuland
Op mijn per mail gestelde vraag of bepaalde producten nog leverbaar waren en (indien dat het geval was) snel te bezorgen waren is zeer snel en goed gereageerd. Binnen 2 uur was het allemaal in kannen en kruiken. Zeer tevreden want dat zie je (vaak) anders bij bedrijven.

Complimenten voor de service.
Jan
We have been received and advise according to our needs. Mark took care of our order and scheduled a delivery at our convenience. It’s been a smooth experience and reliable advice and quality. Thank you!
Ruxandra Ion
Fijne persoonlijke service
Fam Jilesen

Bevers Steencentrum

Canadabaan 10
5388 RT Nistelrode
0412 - 613 320
info@steencentrum.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten