• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Everything went smoothly. A good price and good service. The new gate looks very nice. The installation went well.
Simon Easton
Het hele project is met heel veel aandacht, kennis en zorg tot in de puntjes uitgevoerd!
Fam. W. Jager
Goed contact en rekening houden met de klant. Ga zo door
Erwin Bakels
Wij zijn bij jullie in de showroom geweest en waren zeer enthousiast. We zijn goed geholpen en kregen snel een offerte. Alles zeer duidelijk omschreven.
We hebben nog wat aanpassing gedaan was geen probleem, en zijn daarmee accoord gegaan. Inmiddels is de tuinkamer geplaatst met zonwering onderkant en screen aan de buitenkant. Ook hebben we ceramische tegels laten leggen.We zijn super blij met het eindresultaat.
De jongens zijn vakmensen, werken hard en netjes.
Wij zouden een ander jullie bedrijf zeker aanbevelen.Dit hebben we al gedaan want de buurvrouw is al bij jullie in de showroom geweest.
Jager
Heel fijn contact gehad
Nicole Boogaarts
Gewoon goede prijs vs kwaliteit verhouden, lekker eenvoudig. Goede mensen van Gervé
Fam. Zondag
Duidelijke afspraken die nagekomen worden. Nette jongelui die glazen wand gezet hebben. Netjes en snel.
Mevr. Wittens
Goed advies, duidelijke offerte en goede uitvoering van de opdracht.
H. van Mourik
Tevreden over de geleverde diensten
Dhr. Vollebregt
Vakbekwaam, klantvriendelijk en beleefd.
Ismaël
Grote sortering, deskundig advies, montage/plaatsing van schutting perfect.
Stienstra
Mooi produkt, goeie communicatie en erg prettige en bekwame monteurs
Fam. van Wiggen
Snelle service, goede materialen
Benjamin Vollebregt
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
Goed geholpen en prima kwaliteit keramische buitentegels.
Dhr. A. de Vos
Reageren snel, goed advies, minder is de prijs en communicatie
Irma Zeiderveld
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol
Ik was vergeten een bestelling door te geven, maar kwamen na een belletje dezelfde dag toch nog mijn bestelling (die ik zelf vergeten was door te geven) brengen
Klaver
We zijn ontzettend blij met Gerve. Ze denken mee, komen met creatieve/ praktische ideeën. Ze zijn secuur, flexibel en hebben goede prijs/ kwaliteit verhouding
Aftersales is prima en benadering is rustig en professioneel. Ze nemen de tijd om tot een mooi ontwerp te komen en leveren vakwerk! Heel blij met ze
Fam. Roks
Snelheid qua offerte en leveren.
Mooie prijzen
Fam. Snijders
Een goede service en mooie produkten.
Bruigom
Je kunt goed afspraken met ze maken en ze leveren kwaliteit.
Dhr. Jagtenberg
Gerve is goed aan te bevelen ,goede service netjes gewerkt super (moesten alleen een paar keer bellen voor een afspraak voor plaatsen)
Diermeier
Luisteren naar de wensen van de klant. Leveren op afgesproken tijd.
Hendriks
Er wordt meegedacht vriendelijk en er wordt netjes gewerkt .
Vroon
Goede service en kwaliteit
Mees van Nieuwenhuyzen
Wordt goed meegedacht, prima advies, bijstelling en naleveren met gemak. Makkelijk om materiaal af te halen.
Kusters
het is aanbevelen waard ,je wordt snel en leuk geholpen , en alles kan geregeld worden, het is gewoon perfect.
V.v.e t`gasthuis
duidelijke afspraken en nette uitvoering
Bosschaart Bosschaart
Er wordt goed advies gegeven en afspraken worden nagekomen.
van Arkel
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Er wordt meegedacht vriendelijk en er wordt netjes gewerkt .
Vroon
Ik werd vriendelijk te woord gestaan en door de concurrerende prijs en snelle levering was de keuze snel gemaakt!
de Gier
Klantvriendelijk en altijd een oplossing gewoon een goed bedrijf en ze blijven gewoon zichzelf 👍👍👍
Van den Anker
Veel kennis van zaken prettige en kundige begeleiding van eerste bezoek tot plaatsing overkapping. Echte vakmensen en er is zo secuur en netjes gewerkt! Gewoon top!
Geway
Ruime keuze in buitenmaterialen die worden geshowd in de buitenetalage in Buren
Van As
goede service en klantvriendelijk mooie materialen
Wim Janse

Gervé Tuinmaterialen

Graafschapsstraat 5
4116 GE Buren
0344 - 798118
info@gerve.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten