• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Zeer zeker. 2x bij jullie besteld en zeer tevreden
van Bussel
Ter zake kundig en op maat gesneden advies.
HJLM
Fijn bedrijf. Betrouwbaar en doen wat ze zeggen
Marc
Goede service en top kwaliteit
Fam Schoonenberg
Netjes volgens afspraak.
Richard
Onze familie komt er al jaren en wij zijn zeer tevreden over de manier waarop het personeel je voorziet van advies.
F Suykerbuyk
Wij zijn goed geholpen
Hoeks
We werden snel en netjes geholpen op jullie lokatie. Ook de levering van de tegels naar mij thuis was goed geregeld.
Lisanne Ros
Correct netjes en vlot
Fam Oliemeulen
Gemakkelijk geregeld, voldoende voorraad en goede kwaliteit! Ik ben zeer tevreden.
Madeleine
fijn geholpen goede uitleg
Fam van Eenbergen
Service is goed vriendelijke medewerkers
van den Heuvel
Alles super snel en goed geregeld.
Goede service.
Echt een aanrader.
Willy
Prettig geholpen. bestelling op afroep gezet. keurig op gevraagde datum afgeleverd door zeer behulpzame chauffeur welke de pallet met stenen op een zo'n gunstig mogelijk lokatie heeft neergezet.
Paul
Goede service en leveren netjes op tijd.

Komen afspraken na. Schade bij leveren handelen ze netjes en snel af
Stefan
Lang gezocht naar het perfecte dakterras en gevonden bij Bevers. We hebben gekozen voor een titanium-grijze keramische tegel van 45 x 90 cm, gelegd op een speciaal draagsysteem van Zoontjes.

We zijn professioneel en op een heel prettige manier geholpen door Geert Hommeles, bij wie een afspraak nog echt een afspraak is. Goede communicatie over alles.

Terras is gelegd door Mark Rombouts en 'zijn' mannen. Vaklui met liefde voor het vak. En dat zie je af aan het terras.

Strak gelegd, ondanks de lastige ondergrond (een al wat ouder bitumen dak met een enorme kuil erin). Daar gaan we nog vele jaren plezier van hebben.
Mariken en Paul
Vragen worden adequaat opgepakt, het contact is prettig en afspraken worden nagekomen.
Marco van de Burgt
In eerste instantie bied ik mijn excuses aan dat het even heeft geduurd voordat ik deze beoordeling kon sturen. Helaas was dat echter vanwege omstandigheden niet eerder mogelijk.
Wij maakten de eerste keer contact op uw bedrijf met de heer Geert Hommeles. Wij raakten enthousiast over zijn welkom en de wijze waarop hij ons van informatie voorzag en diverse welkome suggesties deed.
Het offerte-traject met de heer Mark Exters verliep (op enkele kleine vergissingen na) prima en ook weer heel vriendelijk.
De wijze waarop we de leveringstermijn konden bespreken en de punctuele tegemoetkoming van het leveringsmoment, kunnen we alleen maar toejuichen.
Wij Bevers Steencentrum Nistelrode van harte aanbevelen.
John Op den Kamp
Vriendelijk, goede hulp
Fam Kleinantink
Diverse materialen besteld bij Bevers steencentrum. Alles volgens afspraak geleverd. Flexibele met levertijd. Moesten een aantal materialen nabesteld worden en ook dit verliep erg soepel. Prima bedrijf, erg tevreden
Meinze
Vriendelijk, denken in oplossingen, en nog nonsens. Nette prijzen en Brabantse nuchterheid. Top !
van Dinther
Bij bevers Steencentrum mijn stenen besteld en keurig op afspraak geleverd en dat voor een nette prijs
Angeline
zeer te spreken over de kundige informatie en

aan te bevelen aan meerdere mensen
afspraken worden goed nageleefd
henk verwegen
Je wordt goed geholpen, ze denken met je mee over de mogelijkheden. Alles werd keurig en optijd bezorgd. Een heel fijn bedrijf waar ik graag terug kom.
Fam Iemenschot
Denken goed mee en je word vriendelijk te woord gestaan.
Peters
Vriendelijk en behulpzaam personeel
Soest van
Normaal geef ik meer punten, maar mijn zoon Jarno kent Exters en heb gezegd dat het jullie moest gunnen ondanks hoge transportkosten.
van Mil
Goed advies. Ze denken met je mee!
Loon
Vriendelijk, denken mee, kunnen grind in de tuin storten.
Schutz
Tweet je bent een topper .
Je de my goed mee en bent reageert snel.
Klantvriendeljjk en wat veel bedrijfen helaas niet meer
Kennen je komt afspraken na.
Super tevreden met het product Kwaliteit en servic.
Fam van den Hoogen
Zeker wel, goede service, vriendelijk personeel, goede kwaliteit producten
de Bie
denken met je mee en geven goed advies
Fam Jaa
wij zijn netjes en goed te woord gestaan en geholpen in het maken van onze keuze.
We hebben onze stenen laten bezorgen wat netjes en volgens afspraak is verlopen.
Bij een volgende bestelling gaan we zeker hier nog eens langs.
Risco v Vliet
Heel goed geholpen, levering volgens afspraak.
Goed bedrijf.
Bross
Prima advies, vriendelijke bejegening en scherpe prijzen.
Ambergen
Twee big bags besteld met Baltic blend grind. Het product komt overeen met de foto's en is netjes afgeleverd op de afgesproken datum. Contact met Bevers Steencentrum was prima!
Harald
Prima geholpen; volgens afspraak geleverd.
L
Klantvriendelijk.
Goed advies.
Behulpzaam.
Goede service.
Mancy
We wilden toch (weer) wat veranderingen aanbrengen in de tuin. Bevers was hierin weer meedenkend, adviserend en flexibel!
Top!
Fam Kling
Snelle, klantvriendelijke service
Fam Heesbeen
Ben enkele weken uitstekend geholpen. Op een klantvriendelijke manier. Zowel telefonisch als ook op de opslaglocatie in Heesch. Perfect!
Adrie van der Heijden
We zijn ontvangen door Geert.
Geert heeft ons een goede uitleg gegeven en voelde aan wat we zochten. Bij ons tweede bezoek hebben we de keuze gemaakt en met Geert afgehandeld.
Jan
Ik kan niet anders zeggen dan dat iedereen die mij te woord heeft gestaan uitermate vriendelijk was. Dat waardeer ik zeer
Ook fijn dat ze het overschot wilden terugnemen.
Suzan van Wees
Ik ben klantvriendelijk geholpen, goede uitleg en advies gekregen over de verschillende steensoorten en bijkomende zaken.
Gemaakte afspraken worden nagekomen.
Wagemakers Hanny
Meedenkend, als er iets te veel geleverd is, geen probleem. Gewoon terug brengen.
Martijn Timmers

Bevers Steencentrum

Canadabaan 10
5388 RT Nistelrode
0412 - 613 320
info@steencentrum.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten