• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Grote keuze en zeer vriendelijk geholpen
fam. van Pelt
Groot assortiment en kennis van zaken
fam. de Wit
duidelijke afspraken en komen die ook na
dhr. C. van der Leden
Aardig, deskundig personeel. Ruim assortiment.
Timmers
afgezien van een grote sortiment keuze, heeft bovengenoemd enorme kennis van zaken.
Hans Riede
Goede service, denkt mee, goed advies
T.C. van Eijk
Netjes geholpen en [k mee denken met de bestelde materialen i.v.m. levertijd.keurig geholpen
Joop van Beek
Goed geholpen goede prijskwaliteit
fam. Vondeling
geduldig en vriendelijk geholpen, daarbij op verzoek zonder probleem herhaald een nieuwe prijsopgave verstrekt
dhr. Koelemeij
Behulpzaamheid en klantvriendelijkheid is top!
Fam.van de Graaf
Goede service snelle reactie
Pieter Docter
We zijn tevreden over onze ervaring met Roggeveen & Vermeulen. We zijn goed geholpen bij het uitzoeken van de juiste tegels. Het personeel is vriendelijk, deskundig en neemt de tijd om mee te denken. Wat ook prettig was de ruime keuze aan tegels in allerlei stijlen, formaten en kleuren.
fam. Willems
Behulpzaam, vriendelijk, competent
Onstenk
Snelle service en besteltijd
Leo van Aalst
Kwaliteit en afspraak is afspraak. Dit is onze tweede keer dat wij er schuttingen aangeschaft hebben dit omdat de eerste keer ons zo goed was bevallen natuurlijk maar dit keer ook met onze buurtjes. De hardhouten schutting staan weer prachtig en we zijn er erg blij mee. Toch wil ik de mannen van Roggeeveen & vermeulen bedanken voor het meedenken gezien de levertijd toch wat langer werd, dit hebben ze goed opgelost zodat we de schuttingen nog binnen de afgesproken levertijd geleverd hebben gekregen. Maw prima klant beleving hier.
Dhr. Humme
vriendelijk behulpzaam nette prijs
Herman Slooijer
Snelle reactietijd en een mooie showtuin om alles te rustig te bekijken.
Koen Blom
Prime service, snelle levering!
Bert Wiggers
Groot assortiment en goeie service.
Judith & Martin
Het is een top bedrijf met top service, ben ontzettend goed geholpen door Bas. De bestelling is zeer snel geleverd.
Ersin Apacik
Vriendelijke mensen, goede prijs kwaliteit verhouding en alles werd afgerond met een keurig verzorgde levering!
Ewoud van Leeuwen
Snelle en vooral directe communicatie, niet eromheen draaien zoals het hoort.
Matthias Timmermans
Alles is mogelijk.
Concurrerende prijzen. Afspraak is afspraak.
Boele
Vriendelijke mensen en goed advies.
Fam. Kerklaan
prima service uitgebreide sortering en snelle levering
dhr. van Balen
Jeffrey nam de tijd om ons mee te nemen in de mogelijkheden. De offerte was duidelijk . Na opdracht werden de tegels netjes op tijd afgeleverd op de afgesproken locatie . De schade aan twee tegels op de pallet geconstateerd werd netjes afgehandeld.
dhr. H.A.J. van Rijn
Vriendelijk bedrijf en erg fijne en goede communicatie over de levering en alles wat hierbij komt kijken. Helpen je goed wat betreft jouw wensen. Wij zijn heel tevreden! Nogmaals heel erg bedankt.
Noƫmi van Doorn
Levering was op orde. Echter transportpallets waren slecht. Hierdoor moest de hovenier veel extra werk verzetten door slecht kunnen inzetten van machinerie (lees: extra arbeidsuren)
Hans de Wit
komen hun afspraken na
Installatiebedrijf Roodakker
Vlot geholpen en alles werd netjes afgeleverd conform de afspraak
Leo Zwang
Veel keuze, en Patrick gaf veel informatie over de verschillende soorten terrastegels. De tegels werden ook snel en volgens afspraak geleverd.
Henk Otte
uitstekende service en klantgerichtheid.
Gijs Baak
Ben tot zover netjes geholpen, is nog niet helemaal klaar.
Hofman Kozijnen
Goede en snelle service
Ana-Maria van der Loo
Meedenken en service was top
Christelle Engelbrecht
mooi assortiment, goede communicatie vlotte levering op de afgesproken tijd
Pieter Docter
Vriendelijke bediening vlotte service word goed geholpen
van der Waal
Zou jullie wel aanbevelen, snelle service en vriendelijke benadering. Tevens werden we goed op de hoogte gehouden van de status van de bestelling.
Koeman
Geen aanbetaling, prachtig product, netjes omschreven,goede communicatie
Milco Verboom
Persoonlijke aandacht en meedenken
P.J. v/d Zalm

Oosteinde Tuinhout & Sierbestrating

Schipholweg 1088
2141 BG Vijfhuizen
023 - 200 17 47
vijfhuizen@sierbestratingoosteinde.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten