• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Jeffrey nam de tijd om ons mee te nemen in de mogelijkheden. De offerte was duidelijk . Na opdracht werden de tegels netjes op tijd afgeleverd op de afgesproken locatie . De schade aan twee tegels op de pallet geconstateerd werd netjes afgehandeld.
dhr. H.A.J. van Rijn
Persoonlijke aandacht en meedenken
P.J. v/d Zalm
Levering was op orde. Echter transportpallets waren slecht. Hierdoor moest de hovenier veel extra werk verzetten door slecht kunnen inzetten van machinerie (lees: extra arbeidsuren)
Hans de Wit
Top service, Bas heeft ook een goed geheugen 😀
Nick Rijntalder
Wel aanbevelen, ken het bedrijf 35 jaar, altijd goed geholpen en meedenken met het werk.
Rob Rous
snelle levering, denken met je mee
mevr. van Stolwijk
Snelle adequate service
Angelique Janssens
Kwaliteit en afspraak is afspraak. Dit is onze tweede keer dat wij er schuttingen aangeschaft hebben dit omdat de eerste keer ons zo goed was bevallen natuurlijk maar dit keer ook met onze buurtjes. De hardhouten schutting staan weer prachtig en we zijn er erg blij mee. Toch wil ik de mannen van Roggeeveen & vermeulen bedanken voor het meedenken gezien de levertijd toch wat langer werd, dit hebben ze goed opgelost zodat we de schuttingen nog binnen de afgesproken levertijd geleverd hebben gekregen. Maw prima klant beleving hier.
Dhr. Humme
Vriendelijke medewerker en goed geholpen. Erg fijn dat er een aanhanger beschikbaar is om het hout te vervoeren.
Marian Oudijk
Zou jullie wel aanbevelen, snelle service en vriendelijke benadering. Tevens werden we goed op de hoogte gehouden van de status van de bestelling.
Koeman
Ik zal jullie zeker weer aanbevelen ! Ben voortreffelijk geholpen en er is uitstekend werk verricht !
Maria Metz
Goed meedenken en hele goede service
Luijnenburg
Service, behulpzaamheid, meedenken Top
Dhr. en mevr. Toorenaar
Vlot geholpen en alles werd netjes afgeleverd conform de afspraak
Leo Zwang
we zijn goed geholpen en kregen de juiste info.
Jeanette Bogaard
Werd echt heel erg vriendelijk geholpen
Nathalie Hoogendoorn
Alles is mogelijk.
Concurrerende prijzen. Afspraak is afspraak.
Boele
Goed geholpen tegels netjes afgeleverd
J.van de Velde
Vriendelijk personeel en geweldige service
Sjaak Pille
Behulpzaam, meedenkend. Ook meedenkend in kostenbesparing (gratis een stevige aanhanger ipv bezorgkosten).
Dennis Boevé
mooi assortiment, goede communicatie vlotte levering op de afgesproken tijd
Pieter Docter
Groot assortiment en goeie service.
Judith & Martin
Veel keuze, en Patrick gaf veel informatie over de verschillende soorten terrastegels. De tegels werden ook snel en volgens afspraak geleverd.
Henk Otte
Groot assortiment en mensen met kennis en vriendelijke bediening.
Frans Wietzes
prima service uitgebreide sortering en snelle levering
dhr. van Balen
Prima geholpen en nam alle tijd en gaf goed advies
Bianca de Jong
Ruime keuze, overzichtelijke voorbeelden, goed geholpen, vriendelijke mensen en correcte levering.
Paul Vermeulen
Goed geholpen kan niet beter
dhr. T. Mulder
Goede hulp, kijk op tuinen aanleg, tegels en kleurcombinaties. Faire manier van zaken doen.
fam. Vasse
Grote keuze en zeer vriendelijk geholpen
fam. van Pelt
Kennis van zaken en vriendelijk geholpen.
dhr. van Zijden
Snelle service en besteltijd
Leo van Aalst
Geen aanbetaling, prachtig product, netjes omschreven,goede communicatie
Milco Verboom
Klantvriendelijkheid is prima
dhr. Bolt
geduldig en vriendelijk geholpen, daarbij op verzoek zonder probleem herhaald een nieuwe prijsopgave verstrekt
dhr. Koelemeij
Ik zou iedereen aanraden om eerst hierheen te gaan, mensen met verstand van zaken en een eerlijk verhaal!
Dhr. en mevr.Wijfje

Garden Plaza

Roggeveen & Vermeulen

Laag Boskoop 98
2771 GZ Boskoop
0172 - 213 200
info@rog-ver.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten