• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

komen afspraken netjes na
Verheijen
Tom is zeer vriendelijk en behulpzaam, doet zijn best om tot een oplossing te komen.
Van Kilsdonk
Alles is gewoon netjes geregeld en afspraken worden nagekomen.
Konings
Zeer goed advies van Luc. Mooi product, en installatie ook heel netjes gedaan.
Peter van der Putten
eenvoudig toegankelijke website
Jegerings
Ze helpen jou goed met wat je nodig hebt aan materiaal en het berekenen waar ik zelf geen verstand v heb
Liza Lucardie
We waren bij Verhoeven goed geholpen en hadden snel de juiste bestrating voor de oprit en voortuin gevonden. Ontwerp had ik zelf gemaakt en ze gaven nog wat kleine puntjes van advies. Na 6 weken zouden ze bestrating komen leggen helaas werd dit een paar keer door omstandigheden uitgesteld. Uiteindelijk waren ze begonnen met het straatwerk, maar door vele regen moest het werk een paar gestaakt worden. Het Uiteindelijke resultaat mag er zijn. Super strak gelegd en precies zoals we het wilde. Nu hopen dat het vele jaar zo blijft liggen. Een tevreden klant!
Verberne
vriendelijk.degelijk werk. houdt de afspraken na.
Derleyn
goede service, goed advies
Ingeborg Odekerken
Werkzaamheden snel gedaan maar splinters van het betonslijpen werden niet opgeruimd
Peter Versluis
Denken met je mee en komen gemaakte afspraken na.
Rob van de Broek
Goed advies. Levering volgens afspraak.
Smets
Grote sortering en lekker dichtbij
van Gemert
Eenvoudig bestellen, grote keus, prima kwaliteit
penning de vries
Ik ben door Hans heel goed geholpen en hij gaf een goed advies
van den Heurik
Vriendelijk personeel dat graag meedenkt
Miriam Kessels
Fijn geholpen en een mooie prijs voor de gekochte tegels
Verbakel
Wel aan bevelen. Je wordt ervriendelijk en correct geholpen.
Fransman
Eerste ervaring was helemaal prima, ongeveer een week later wilde we nog zo'n zelfde wand erbij kopen maar zijn zo geschrokken van wat dat dan zou gaan kosten dat we het niet gedaan hebben. wij vonden het heel erg vreemd dat de bezorgkosten e.d. zo veel meer waren dan de 1e keer. Wij zijn de 2e keer wel door iemand anders geholpen maar alles was zoveel duurder, heel vreemd.
van Brug
Mooi spul en werd er altijd goed bediend
Van Diepen
Bij mijn bestelling werd een product geleverd dat niet voldeed aan mijn verwachting
Na dat aangegeven te hebben werd er meteen actie ondernomen en werd het heel snel opgelost daar hou ik van
De Zeeuw
Goede en snelle levering, plaatsing van de nieuwe schutting
Stoker
Jullie hebben een groot aanbod en zijn netjes in de prijs. De persoon die ons hielp was niet klant vriendelijk, misschien was het nog te vroeg ?
Meggelaars
Goede informatie vooraf.
Vriendijke mannem die de schuttingen zéér vakkundig hebben geplaatst; werkten hard door. SUPER mooi eindresultaat. 👌
Kersten
Goed geholpen en conform planning.
Fuchs
Mooie showtuin, goed advies en prijzen en bovenal fantastische plaatsingsservice
Speetjens
nette en correcte service. vriendelijk en reageren snel.zie vorige vraag
Patrick van Mil
Alles snel en professioneel geregeld. Prachtige, stevige poort geplaatst. Zeer tevreden!
Bijnen
Goede service en kwaliteit en prima prijs kwaliteit verhouding! Het plaatsen van schutting werd vlot en kundig uitgevoerd. Zeer tevreden!!
Bram Bogers
Goede communicatie, denken in oplossingen, goede service en netjes geplaatst
Dijkers
Goede service. Er wordt meegedacht. En verder is men vakkundig, ook bij de plaatsing van de schutting.
Vink
Goede service, erg behulpzaam en denken met je mee.
Rijvers
Goede afhandeling en plaatsing van schutting.
Fransen
Goede en snelle service, Vakwerk
Janssen
Altijd de moeite waard om je daar te orienteren op vooral houtmateriaal en steensoorten
Linders
Zowel bij het uitwerken van het 'schuttingplan' als tijdens het daadwerkelijk zetten was het een prettige samenwerking met Verhoeven. De plaatsers van de schutting werkte erg had en hebben netjes gewerkt! We hadden alleen gehoopt dat er tijdens het plaatsen meer communicatie was geweest over waar kortere schermen wilde (om goed uit te komen), dat had het eindresultaat wellicht mooier en beter gemaakt.
Peeters
Perfect geholpen, vriendelijk en afspraak nagekomen.
P. Luijpers

Jansen Sierbestrating

Oosterweg 302a
6603 AB Wijchen
024 - 624 27 76
info@jansensierbestrating.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten