• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Omdat de service, kwaliteit en aandacht uitstekend is raad ik Bevers Steencentrum van harte aan.
Hartelman
Wel goede service en schappelijk
Wingens Diensten
Goede, duidelijke service
van Heck
Ze geven goed en juist advies,ze denken met je mee
Fam. Hofstad van der
Vriendelijke medewerkers, goed advies en geweldige service!
Paal de cafe zaal
Vriendelijke en behulpzaam
Thomassen
Fijn bedrijf, ze nemen echt de tijd voor je, perfecte aflevering.
M.A. de Bree Holding BV
Heel klantvriendelijk, erg aardig en komen afspraken na..
Cynthia
Borders voor onze tuin besteld. Na een week werden deze al geleverd. Dat was snel!
Michel
Zeer nette en correcte behandeling
Romme
Wij zijn geweldig geholpen bij Bevers in Nistelrode. We hebben alle hulp en medewerking van het verkoopteam gekregen om uiteindelijk de juiste keuze te kunnen maken. Gelukkig, er zijn nog bedrijven die de klant centraal stellen en niet slechts focussen op een snelle omzet. Ga vooral zo door. Bedankt voor de geweldige service en samenwerking.
Peter
Top bedrijf.. netjes goed verzorgd en alles volgens afspraak. Wij zijn zeer tevreden.
Bart Van griensven
Geleverde materialen worden netjes recht voor de woningen afgeleverd. De kwaliteit van het materiaal is zeer goed.
Theo
Keurig geholpen door een medewerker in de buitenlucht showroom. Hanteren ook scherpe concurrerende prijzen. Bij levering van de tegels goed advies gekregen hoe/waar de tegels en de bigbag zand neer te zetten. Kortom top.
Van den Elzen
Was even vergeten hoe fijn het is dat iemand al zijn afspraken nakomt. Wat een service!
Fam. Boekel van
Professioneel uitziende voorbeeld opstellingen.
Vakkundige mensen met gevoeld voor klantwensen.
Harold
Goede service. Snelle levering en /of voorraad.
Jheroen
Goed bedrijf. Vriendelijk en meedenkt
Van griensven
Praktische oplossingen bij vragen.
Mooie materialen voor een scherpe prijs.
Erik
Zeer vriendelijk en correct
Fam van der Torren
Je voelt echt klant bij Bevers Steencentrum zeker gezien door de correcte en professionele advisering.
De producten range is onuitputtelijk.
De koffie staat altijd klaar.
Evert
Ik ben netjes geholpen ze zijn zeerklantvriendelijk.
Daniëlle
Klantvriendelijk en meedenkend en scherp in prijs.
Linden van der - Hondong
Bestelling was ruim op tijd, we zijn heel goed geadviseerd en hebben nu een prachtig terras.
Rob van der Donk
Ben zeer netjes behandeld en correct te woord gestaan. Op het laatst moest er nog wat toegevoegd worden aan mijn bestelling en dat was ook geen probleem.
Ben zeer tevreden
M
Prima, goed geholpen en allemaal geen probleem (neem die zakjes instrooizand maar vast mee, zetten we op de bon). Meerdere bestellingen geplaatst. Fijne bezorging en betrouwbaar.
Welten
de goede service en top mee denkn met de klant diep respect
Stijsiger
Zeer service gericht en meedenkend
Fam Grilis
Uitleg en advies is top!
Mark
Hele fijne service en snelle levering.
Fijne begeleiding tijdens het bezoek en meedenken in hoe je je tuin wil inrichten en bestraten. Duidelijke afspraken over de levering die ook nagekomen worden. Goede communicatie, heel fijn bedrijf!
Michelle
Zijn klantvriendelijk en het was snelle service
Verduijn
In eerste instantie bied ik mijn excuses aan dat het even heeft geduurd voordat ik deze beoordeling kon sturen. Helaas was dat echter vanwege omstandigheden niet eerder mogelijk.
Wij maakten de eerste keer contact op uw bedrijf met de heer Geert Hommeles. Wij raakten enthousiast over zijn welkom en de wijze waarop hij ons van informatie voorzag en diverse welkome suggesties deed.
Het offerte-traject met de heer Mark Exters verliep (op enkele kleine vergissingen na) prima en ook weer heel vriendelijk.
De wijze waarop we de leveringstermijn konden bespreken en de punctuele tegemoetkoming van het leveringsmoment, kunnen we alleen maar toejuichen.
Wij Bevers Steencentrum Nistelrode van harte aanbevelen.
John Op den Kamp
We werden goed geholpen door de verkoper. Hij legde zelfs de tegels op de grond om juiste kleur te kunnen zien. Ook voor de kleur van het grind was geen moeite te veel. Levering was in overleg mooi op tijd. Nabestelling geen probleem. Kortom goede service tegen een goede prijs.
Cor
We hebben goed voor lichting gekregen bij de aankoop van de tuintegels.
Ze liggen er nu al 4 jaar in en nog steeds zijn ze mooi van structuur
Gerard Arts
Wat een top bedrijf is dit. Wij hadden de bestrating elders gekocht maar door de Corona werd daarvan de levertijd met 3 maanden verlengd. Toen kwamen we bij dit bedrijf aan. De medewerker (Mark) heeft ons super geholpen. De bestrating kon binnen 2 weken geleverd worden. Alles was mogelijk. Gewoon top! We komen zeker nog een keer terug voor de bestrating in onze voortuin
Jessica
Vriendelijk en behulpzaam. Afspraken nakomen.
Fam Bloem
Contact goed, offerteafhandeling goed en levering goed.
Jos Dortmans
Groot aanbod in tegels en goed advies bij het uitzoeken. Fijn dat er actief wordt gecommuniceerd over de offerte, levering, betaling ect. Tevens snelle reacties en heel fijn dat de leverdatum aangepast kon worden. Top service!
Fam Toes
Vriendelijk, denken in oplossingen, en nog nonsens. Nette prijzen en Brabantse nuchterheid. Top !
van Dinther
erg fijn contact en deskundig personeel
Dennis van Maasakkers
Super bedrijf , altijd fijne omgang en je word iedere keer weer vakkundig en meedenkend geholpen
Fam Ruijs

Bevers Steencentrum

Canadabaan 10
5388 RT Nistelrode
0412 - 613 320
info@steencentrum.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten