• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Wij zijn ontzettend blij met ons tuinhuis dat door Gervé De Betuwse Buitenlevenspecialist is gerealiseerd. Het eindresultaat is zelfs mooier dan verwacht. Tijdens het hele traject was er goed overleg en was er volop ruimte voor aanpassingen, waardoor het tuinhuis perfect aansluit bij onze wensen. De mannen doen wat ze zeggen en werken zeer correct. De samenwerking verliep zo prettig dat we zonder twijfel een volgend project weer samen zouden doen. Absoluut een aanrader!
Judith en Marijn Ostermann
We zijn netjes geholpen. En er staat inmiddels een mooie tuinkamer:)
Fam. Coppens
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
Afspraken goed nagekomen
Mosselman
Alles klopt.
Komen afspraken na.
Vosselman Bosch
aardige mensen, mooie producten, vakkundig geplaatst
Marjonne Stolp
Goede kwaliteit, ruime keuze, goed geholpen door vriendelijke medewerkers die met je meedenken en met wie je goed kan communiceren
Familie Punt
Snelheid qua offerte en leveren.
Mooie prijzen
Fam. Snijders
Prima en correcte service, fijne contacten.
Tonnie en Paul Rondeel
Er wordt goed advies gegeven en afspraken worden nagekomen.
van Arkel
Goed en vakkundig advies, fijne communicatie voor, tijdens en na het bestellen, en erg tevreden over het eindresultaat.
Michel den Hartog
Hulpvaardig, vriendelijk, ingelichte collegas
Mevr. M. Biemans
Ik ben goed en netjes geholpen door Eduard
Sjaak van Rossum
Het hele project is met heel veel aandacht, kennis en zorg tot in de puntjes uitgevoerd!
Fam. W. Jager
Mooi produkt, goeie communicatie en erg prettige en bekwame monteurs
Fam. van Wiggen
Hele goede service , de jongens die de overkapping kwamen plaatsen hebben keurig werk geleverd.
Baars
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol
Ik was vergeten een bestelling door te geven, maar kwamen na een belletje dezelfde dag toch nog mijn bestelling (die ik zelf vergeten was door te geven) brengen
Klaver
Vakbekwaam, klantvriendelijk en beleefd.
Ismaël
Ze hebben ons prima geholpen. De schutting kon al snel geplaatst worden. En staat heel mooi
Fam. Jongejan
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Kundige club die meedenkt. de monteurs werken erg netjes en vooral heel hard!
Fam. Boorsma
Zeer vriendelijke mensen . Snelle en zeer mooi afgewerkte montage.
Deskundige medewerkers.
Fam. Pot
afspraken die kloppen. fijne vakkundige monteurs.
Fam. Stol
Ik ben heel tevreden , vriendelijke behulpzame en harde werkers . En vooral een heel mooi resultaat! Top !
J.A. van Dusseldorp
Goede service en kwaliteit
Mees van Nieuwenhuyzen
Wordt goed meegedacht, prima advies, bijstelling en naleveren met gemak. Makkelijk om materiaal af te halen.
Kusters
Vriendelijk personeel. Zowel bij de verkoop als bij de bezorging
Rosanne Bakker
Zou ze zeker aanbevelen. We kwamen toevallig langs en naar binnen gegaan om te kijken of ze wat voor ons konden betekenen. Waren op zoek naar een veranda en we zijn daar geslaagd. Wij zijn zeer tevreden wat er nu staat. En hoe het allemaal is verlopen. Helemaal Top!
Scheurwater
Vwb het plaatsen zeer vriendelijk mannen en keurig gemonteerd
Familie Lamers
Goed geholpen en prima kwaliteit keramische buitentegels.
Dhr. A. de Vos
Prima service en mooi bedrijf.
André Otten
Gerve is goed aan te bevelen ,goede service netjes gewerkt super (moesten alleen een paar keer bellen voor een afspraak voor plaatsen)
Diermeier
De communicatie ging snel en gemakkelijk. Ook de prijs was goed.
Edwin van Zon
Eerlijke prijzen en klantvriendelijkheid is top
Familie Verweij

Sloos Tegels

Admiraal Helfrichweg 1
2315 VC Leiden
071 - 711 34 34
info@sloostegels.nl

Openingstijden

Maandag
Gesloten
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten