• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Je kunt goed afspraken met ze maken en ze leveren kwaliteit.
Dhr. Jagtenberg
duidelijke en vriendelijke communicatie en perfecte aflevering
Julia Veenendaal
Wordt goed meegedacht, prima advies, bijstelling en naleveren met gemak. Makkelijk om materiaal af te halen.
Kusters
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Goede service en kwaliteit
Mees van Nieuwenhuyzen
Gewoon goede prijs vs kwaliteit verhouden, lekker eenvoudig. Goede mensen van Gervé
Fam. Zondag
Veel kennis van zaken prettige en kundige begeleiding van eerste bezoek tot plaatsing overkapping. Echte vakmensen en er is zo secuur en netjes gewerkt! Gewoon top!
Geway
We zijn netjes geholpen. En er staat inmiddels een mooie tuinkamer:)
Fam. Coppens
De planning van de werkzaamheden werd op het laatste moment veranderd. Ook zou de afwerking iets netter kunnen.
Martijn Blom
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
goede service en klantvriendelijk mooie materialen
Wim Janse
Ik ben heel tevreden , vriendelijke behulpzame en harde werkers . En vooral een heel mooi resultaat! Top !
J.A. van Dusseldorp
Duidelijke afspraken die nagekomen worden. Nette jongelui die glazen wand gezet hebben. Netjes en snel.
Mevr. Wittens
Eerlijke prijzen en klantvriendelijkheid is top
Familie Verweij
Ik ben goed en netjes geholpen door Eduard
Sjaak van Rossum
Ze houden aan de afspraak en werkzaamheden worden netjes uitgevoerd.
Mevr. Y. Aponno
Tevreden over de geleverde diensten
Dhr. Vollebregt
Ik zou het aanbevelen. Goed geholpen, goede offerte en fantastische mannen die het komen uitwerken.
de Heus
Vwb het plaatsen zeer vriendelijk mannen en keurig gemonteerd
Familie Lamers
Goed advies,alles mooi op tijd geleverd..
Koos van Steenis
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol
Everything went smoothly. A good price and good service. The new gate looks very nice. The installation went well.
Simon Easton
- Fysieke ruime keuze.
- kennis van zaken
- Prettig geholpen
Mevr. Polak
Vakbekwaam, klantvriendelijk en beleefd.
Ismaël
Mooi produkt, goeie Goede communicatie en erg prettige en bekwame monteurs
de Jong
Gerve is goed aan te bevelen ,goede service netjes gewerkt super (moesten alleen een paar keer bellen voor een afspraak voor plaatsen)
Diermeier
Ze hebben ons prima geholpen. De schutting kon al snel geplaatst worden. En staat heel mooi
Fam. Jongejan
Prettig geholpen. Goede prijs/kwaliteit verhouding
Paul Sturkenboom
Klantvriendelijk en altijd een oplossing gewoon een goed bedrijf en ze blijven gewoon zichzelf 👍👍👍
Van den Anker
een goede en heldere uitleg over de mogelijkheden voor het plaatsen van de schuifwand, en een prima uitgevoerde, montage ,
Stap
Een zeer betrouwbare en fijne partij, vanaf het eerste tot het laatste contact! Eduard en Wim waren van meet af aan meedenkend. Huib en Bas deden de uitvoering. Alle vier zijn het vakmensen! Men doet wat ze beloven. Het eindresultaat was verbluffend!
Dien
aardige mensen, mooie producten, vakkundig geplaatst
Marjonne Stolp
Alles klopt.
Komen afspraken na.
Vosselman Bosch
het is aanbevelen waard ,je wordt snel en leuk geholpen , en alles kan geregeld worden, het is gewoon perfect.
V.v.e t`gasthuis
Zeer vriendelijke mensen . Snelle en zeer mooi afgewerkte montage.
Deskundige medewerkers.
Fam. Pot
Prima en correcte service, fijne contacten.
Tonnie en Paul Rondeel
De kwaliteit van het product is erg goed en de afspraken worden goed nagekomen.
Ostermann

L'Ortye
Tuin-Deco-Bouw

De Koumen 1a
6433 KG Hoensbroek
045 - 528 02 02
info@lortyetuin.nl

Openingstijden