• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Aanbevelen om goede service en begeleiding.
P Smith
Goede service en vriendelijk ben erg tevreden
Bacovloeren
Na wat verschillende tegelbedrijven te hebben bezocht, kwamen we uit bij Sloos Tegels waar wij superfijn zijn geholpen en hele mooie tegels hebben gekocht voor onze badkamer en toiletten.
van Leeuwen
Uitgebreid assortiment (veel keuze om uit te kiezen) in vergelijking met andere bedrijven die we hebben bezocht. Aardig en behulpzaam personeel.
LTC Leiden
Prima service aardige medewerkers
P Louwers
Kan nu over het product zelf nog niets zeggen ,daar ik het nog moet gebruiken maar ben tot nu toe over de communicatie goed tevreden
Bert Goedhart
Heel goede ervaring mee, goede adviezen gegeven bij het uitkiezen van tegels en andere zaken voor de tuin. Communicatie verliep heel soepel en we werden ook nog in contact gebracht met een stratenmaker die prachtig werk heeft geleverd. We zijn heel bkij met onze nieuwe tuin!
R Madhoeban
Keurig geholpen en verstand van het mateiaal
F Roos
Niet opdringerig en realistische prijzen. Alle tijd werd genomen in de showroom en contact via telefoon/email verliep vlot
S Van Goethem
Ik kan iedereen Sloos aanbevelen, wij van Groenblad hoveniers zijn erg blij met hun scherpe prijzen en handelen. Het is een erg fijn bedrijf die ik iedereen aan kan raden!
Groenblad Hoveniers
super klantvriendelijk , en behulpzaam
A. Brouwer
Zeer fijne omgang en duidelijk in wat ze aanbieden!
Groenblad Hoveniers
Een bijzonder prettig bedrijf dat alles conform afspraak heeft geleverd.
Ze beschikken over een schitterende showtuin waarin je op je gemak kunt rondwandelen.
Met deskundig advies zijn we tot de volgende aankopen gekomen.
Keramische tegels
Muurblokken
Kunstgras
Maarten
Erg hartelijk ontvangen, meedenkend, veel in huis en voor ieders wat wils!
A Nederstigt
Professioneel advies van A tot Z, snelle levering van alles wat je nodig heb voor de klus.
Klusbedrijf Royal Garden
Mooie tegels en snelle levering!
van Zijl
Vriendelijk, goede service.
Lisette Nozeman
Goed geregeld mooie spullen
Siebert Metsel- en Tegelwerk
Goede, heldere communicatie en wordt een advies gegeven aansluitend op jouw wensen en dus echt meegedacht.
Sascha Meijer
De tegels zijn nog niet gelegd dus daar kan ik niets over zeggen maar het contact was heel plezierig en behulpzaam.
A.M Lodder
Wij werden vriendelijk geholpen tijdens het bestellen van de tegels, en vonden het fijn dat er niet gelijk iemand naar buiten kwam toen we aan het kijken waren naar de tegels. Zo konden wij op ons gemak alle tegels bekijken.
D Jansen
Ben heel goed geholpen door Miguel.
E sijpesteyn
We zijn goed geholpen en veel keus. En snel geleverd
Van der Meer
Zeer tevreden over de service! Goed en vriendelijk geholpen vanaf het eerste contact. De levering was netjes op tijd en alles was compleet geleverd. Zeker een aanrader!
D Schellingerhout
Prima geholpen. Goed advies, snelle levering en ruime keus. Mooie kwaliteit tegels en klinkers waar we blij mee zijn.
Silvester Tiné
Goede kwaliteit, prettig persoonlijk contact
Nicoline Heemskerk
Jazeker! Mooi bedrijf met kwaliteit.
G Douma
Goede service en vriendelijk personeel
Christel
goede en vriendelijke medewerkers
en top kwaliteit spullen
Paul Hartevelt Bestratingen
Mijn ervaring: Goeie snelle service. Geen onzin praatjes. Lekker makkelijk In&Out
C Doesburg
Fijne ontvangst, goede informatie. Heel goed geholpen en meegedacht.
Bik
Klantvriendelijk, wordt meegedacht, snelle service en gezellige verkoper
I Langelaar
Bereikbaarheid en meedenken en prettige communicatie
Jonneke Den Engelsman
Mooie tegels besteld voor afleveren op een bep. datum. Door wijziging door parkeigenaar ivm werkzaamheden moesten we eerder de bestelde tegels/zand/bandjes en voeg eerder op onze plek hebben dan afgesproken. Een belletje met Firma Sloos heeft onze zorg weggenomen en de goederen werden 2 weken eerder dan gepland netjes afgeleverd op afgesproken dag en tijd. Wij zijn hier echt super tevreden over dat Firma Sloos dit voor ons heeft kunnen regelen op zo'n n last minute termijn.
Schulp
Klantvriendelijk en kundig
F Van Dam
Goede vlotte service - niks mis mee - nette afhandeling
B Renker
Goede service en duidelijk verhaal van verkoper.
W Dusoswa
Sympathieke mensen / bedrijf
Justin Witkamp
Prima geholpen. Fijn bedrijf.
Twan Weemen
Veel keus, goed advies en alles volgens afspraak geleverd
Pracht
Goede kwaliteit en service
Nicoline Heemskerk

Bart Poppelaars Tuinmaterialen

Weidehek 5
4824 AT Breda
076 - 541 02 93
info@bartpoppelaars.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten