• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Prima assortiment en prima advies.
Beerends
Komen afspraken na en hebben top stratenmakers in dienst
Volgert Koeman
Breed assortiment, dicht bij huis, goede service
Hartmann
Werkzaamheden snel gedaan maar splinters van het betonslijpen werden niet opgeruimd
Peter Versluis
Ruime keuze en goed geholpen
Philipsen
Goede service en uitleg over de producten. Alles is gewoon perfect.
Van Dijk
Stenen zijn met een kraan netjes op de plaats gezet, scheelde een hoop werk voor ons
Rogier van Hout
goed advies. meedenken en erg hulpvaardig.
Van Huet
Er werd goed meegedacht. Vriendelijk personeel. Snelle service.
s Dirkx
Prima uitleg gekregen over het product en hoe deze moet hanteren
Kim Linders
Uiteindelijke behandeling en resultaat!
Niemeijer
Tot op heden is alles naar verwachting verlopen. De schutting die we hebben aanbesteed wordt deze week pas geplaatst ofwel om hier op voorhand al iets van te vinden is lastig.
Dennie Holzken
Prijs kwaliteit is gewoon goed
Roelofs
alles is prima verlopen
Geurts van Kessel
We waren bij Verhoeven goed geholpen en hadden snel de juiste bestrating voor de oprit en voortuin gevonden. Ontwerp had ik zelf gemaakt en ze gaven nog wat kleine puntjes van advies. Na 6 weken zouden ze bestrating komen leggen helaas werd dit een paar keer door omstandigheden uitgesteld. Uiteindelijk waren ze begonnen met het straatwerk, maar door vele regen moest het werk een paar gestaakt worden. Het Uiteindelijke resultaat mag er zijn. Super strak gelegd en precies zoals we het wilde. Nu hopen dat het vele jaar zo blijft liggen. Een tevreden klant!
Verberne
Elin kwam al snel met een tuinontwerp wat aansloot bij mijn wensen, met als extra een aantal onverwachte, maar leuke, ideeën. Ze, en later Peter en Ross, namen alle tijd om meermaals mijn tuinontwerp te bespreken. Met een goede inbreng van wat wel en niet mogelijk was.
Als de aanleg net zo goed verloopt als het voortraject, dan ben ik zeer tevreden.
Olaf Bax
goede voorlichting en werk perfect en op tijd uitgevoerd
Steeghs
Goede survice en prijscalculatie en de afspraken komen ze na
Veltrop
Klantvriendelijke benadering.
Ritschie
De mensen op kantoor hebben ons goed begeleid met duidelijke uitleg. Een vast contactpersoon is ook heel fijn en de mannen die de bestrating hebben gelegd hebben het meer dan goed gedaan. Kortom, prima serviceverlening.
G.M. Hagen
Goede service en duidelijk aangegeven hoe dat de bestelling en levering in zijn werk gaat
Houtappels
Goed advies en vriendelijk personeel
Van Oss
Ze hebben alles op maat gemaakt voor mij .
van Lierop
op de dag voor levering te horen gekregen dat het niet door kan gaan, oorzaak maakt niet uit maar verwacht dan initiatief. Heb deze zelf gezocht uiteindelijk toch tijdig alternatief geleverd. Daarna is alles naar wens gegaan. Retour halen van te veel tegels op verzoek, zelf aangegeven haal ze maar op daarmee is het goed. Ben gebeld dat toch geld ga terug krijgen omdat men zelf vond dat de waarde te hoig was. Dat is natuurlijk weer helemaal top
Van Dijk
Ik zou jullie aanraden, omdat jullie de kwaliteit kunnen leveren voor ieder wil.
Van Eenennaam
Ruime keuze,goed advies en service
Smits
Eerste ervaring was helemaal prima, ongeveer een week later wilde we nog zo'n zelfde wand erbij kopen maar zijn zo geschrokken van wat dat dan zou gaan kosten dat we het niet gedaan hebben. wij vonden het heel erg vreemd dat de bezorgkosten e.d. zo veel meer waren dan de 1e keer. Wij zijn de 2e keer wel door iemand anders geholpen maar alles was zoveel duurder, heel vreemd.
van Brug
heel behulpzaam , vriendelijk en snelle levering
Frits Swinkels
Vriendelijk geholpen. Goede kwaliteit. Prima prijs.
Koekkoek
Giede service en kwaliteit
Van Hattem
Snelle service en goede producten
van Veelen
Vakkundig advies en snelle levering
van Kraaij
Kei goed geholpen door Tom, rustige aardige gast. Tussendoor geholpen door Roy, mindere ervaring. Komt een tikkeltje arrogant over en daar zie ik geen reden toe.
Eijkens
prima bedrijf, prima service, adequate afhandeling/levering
Henk Urlings
Door de goede adviezen en zorgvuldigheid.
Zuurbier
Goed geholpen, goede uitleg
Baghat
Ze denken mee naar de juiste oplossing, en maken geen probleem als leveren uitgesteld word
Daenen

Tuintoko

Beekweg 52b
5815 CM Venray
0478 - 579 092
venray@verhoevengsb.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten