• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Er zijn altijd verbeteringen
A Bressers
Ik ben prima geholpen en alles netjes en op afspraak geleverd.
Van Deursen
Goede kwaliteit, goed advies en vriendelijk personeel.
Van Bergen
Goede vakmensen en service
Doensen
goede service en advies. Jammer dat de levering niet klopte met datgene wat besteld was.
Van Driel
Kei goed geholpen door Tom, rustige aardige gast. Tussendoor geholpen door Roy, mindere ervaring. Komt een tikkeltje arrogant over en daar zie ik geen reden toe.
Eijkens
groot aanbod , vriendelijk
Gruijters
Goede service. Duidelijke uitleg en een mooie showroom
Sijbers
Klantvriendelijke benadering.
Ritschie
gewoon vakkundig en vriendelijk
Arts
Vlotte afhandeling, goede kwaliteit.
Beeren
Voldoende keuze, ook goed advies bij de aankoop van onze tegels. Er waren 2 tegels beschadigd, dat werd meteen opgelost.
Smits
Goed advies duidelijke voorbeelden vakundige medewerkers
Hartong
Tevreden, goed advies en snelle levering.
K. Schipper
Netjes en correct geholpen. Heldere, inzichtelijke offerte.
Konings
Veel keuze, voor elk wat wils en netjes geholpen
Frank Stiphout
Prettige communicatie, netjes afgehandeld, aanbeveling waard
Martens
Goede adviezen en service
H. Colaris
Super goede service. Ik werd heel goed geholpen. Top ervaring.
B Chlod
We zijn zeer goed en kundig geholpen. Eerst met een nieuwe schutting en vervolgens bij het plaatsen van een nieuwe poort.
Cremers
Zowel bij het uitwerken van het 'schuttingplan' als tijdens het daadwerkelijk zetten was het een prettige samenwerking met Verhoeven. De plaatsers van de schutting werkte erg had en hebben netjes gewerkt! We hadden alleen gehoopt dat er tijdens het plaatsen meer communicatie was geweest over waar kortere schermen wilde (om goed uit te komen), dat had het eindresultaat wellicht mooier en beter gemaakt.
Peeters
Zeer goed advies van Luc. Mooi product, en installatie ook heel netjes gedaan.
Peter van der Putten
Snel goed en professioneel geholpen
Achten
vriendelijke medewerkers, behulpzaam en degelijk materiaal
BEELEN
Genoeg keuze en prima geholpen
Janssen
Goede service. Er wordt meegedacht. En verder is men vakkundig, ook bij de plaatsing van de schutting.
Vink
Vriendelijke en helpen met goed advies
Eijsermans
snel en concreet. Verder alleen gekozen omdat mijn buurvrouw dit ook had. En we 1 type schutting wilden.
Jos Peeters
We zijn super tevreden met onze schutting en vinden het geweldig dat onze schutting 8 maanden in Helmond mog blijven liggen na aankoop omdat we een isdue hadden met de gemeente over het plaatsen van de schutting.
Zweers
Vriendelijk, goede service, veel keuzemogelijkheden.
Brok
op de dag voor levering te horen gekregen dat het niet door kan gaan, oorzaak maakt niet uit maar verwacht dan initiatief. Heb deze zelf gezocht uiteindelijk toch tijdig alternatief geleverd. Daarna is alles naar wens gegaan. Retour halen van te veel tegels op verzoek, zelf aangegeven haal ze maar op daarmee is het goed. Ben gebeld dat toch geld ga terug krijgen omdat men zelf vond dat de waarde te hoig was. Dat is natuurlijk weer helemaal top
Van Dijk
Super fijn geholpen zeker aanrader!
Celik
Ruime keuze in assortiment, maar niet alles is voorradig
Klaus
De schutting is keurig gezet door echte vakmannen!
We zijn tevreden.
Wijnans
Snelle, goede service.
Belleman

Timmer & Van Ark Tuinmaterialen

Krommekamp 3
3848 CA Harderwijk
0341 - 452 885
info@timmerenvanark.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten