• Je offertelijst is leeg
  • Je winkelwagen is leeg
menu

Beoordelingen & ervaringen

Klantvriendelijk, goede service ,komen afspraken na,
We raden het zeker aan!
Fijn bedrijf!
A.B. Vos
De planning van de werkzaamheden werd op het laatste moment veranderd. Ook zou de afwerking iets netter kunnen.
Martijn Blom
Ruime keuze in buitenmaterialen die worden geshowd in de buitenetalage in Buren
Van As
De communicatie ging snel en gemakkelijk. Ook de prijs was goed.
Edwin van Zon
Afspraken goed nagekomen
Mosselman
Ik was vergeten een bestelling door te geven, maar kwamen na een belletje dezelfde dag toch nog mijn bestelling (die ik zelf vergeten was door te geven) brengen
Klaver
Wij zijn ontzettend tevreden met onze nieuwe schutting van douglas hout en antracieten betonnen palen en onderplaten, geplaatst door Gervé | Natuurlijk goed | Alles voor uw tuin | Overkappingen. Het hele proces, van advies tot plaatsing, verliep vlot en professioneel.

De communicatie was helder en vriendelijk, en de vakmensen werkten snel en nauwkeurig. De schutting staat stevig, ziet er prachtig uit en geeft onze tuin een luxe en duurzame uitstraling. Ook de twee poorten zijn perfect geplaatst en voelen robuust aan.

Wij zouden Gervé absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit, vakmanschap en een betrouwbare service.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
R. Dol
Een zeer betrouwbare en fijne partij, vanaf het eerste tot het laatste contact! Eduard en Wim waren van meet af aan meedenkend. Huib en Bas deden de uitvoering. Alle vier zijn het vakmensen! Men doet wat ze beloven. Het eindresultaat was verbluffend!
Dien
aardige mensen, mooie producten, vakkundig geplaatst
Marjonne Stolp
Mooi produkt, goeie Goede communicatie en erg prettige en bekwame monteurs
de Jong
Goed advies en servers
Fam. Willemsen
Aardige mensen. Duidelijke communicatie. Alles prima verlopen.
Fam. de Rijk
Goede service
Reeele prijs
Johan Copier
Snelheid qua offerte en leveren.
Mooie prijzen
Fam. Snijders
Er wordt meegedacht vriendelijk en er wordt netjes gewerkt .
Vroon
Prettig geholpen. Goede prijs/kwaliteit verhouding
Paul Sturkenboom
duidelijke en vriendelijke communicatie en perfecte aflevering
Julia Veenendaal
We zijn ontzettend blij met Gerve. Ze denken mee, komen met creatieve/ praktische ideeën. Ze zijn secuur, flexibel en hebben goede prijs/ kwaliteit verhouding
Aftersales is prima en benadering is rustig en professioneel. Ze nemen de tijd om tot een mooi ontwerp te komen en leveren vakwerk! Heel blij met ze
Fam. Roks
Prima service en mooi bedrijf.
André Otten
Vakbekwaam, klantvriendelijk en beleefd.
Ismaël
Hele goede service , de jongens die de overkapping kwamen plaatsen hebben keurig werk geleverd.
Baars
Vwb het plaatsen zeer vriendelijk mannen en keurig gemonteerd
Familie Lamers
Everything went smoothly. A good price and good service. The new gate looks very nice. The installation went well.
Simon Easton
Ze hebben ons prima geholpen. De schutting kon al snel geplaatst worden. En staat heel mooi
Fam. Jongejan
Wij zijn bij jullie in de showroom geweest en waren zeer enthousiast. We zijn goed geholpen en kregen snel een offerte. Alles zeer duidelijk omschreven.
We hebben nog wat aanpassing gedaan was geen probleem, en zijn daarmee accoord gegaan. Inmiddels is de tuinkamer geplaatst met zonwering onderkant en screen aan de buitenkant. Ook hebben we ceramische tegels laten leggen.We zijn super blij met het eindresultaat.
De jongens zijn vakmensen, werken hard en netjes.
Wij zouden een ander jullie bedrijf zeker aanbevelen.Dit hebben we al gedaan want de buurvrouw is al bij jullie in de showroom geweest.
Jager
Een goede service en mooie produkten.
Bruigom
Ik ben heel tevreden , vriendelijke behulpzame en harde werkers . En vooral een heel mooi resultaat! Top !
J.A. van Dusseldorp
Ik zou het aanbevelen. Goed geholpen, goede offerte en fantastische mannen die het komen uitwerken.
de Heus
Goed contact en rekening houden met de klant. Ga zo door
Erwin Bakels
Kundige club die meedenkt. de monteurs werken erg netjes en vooral heel hard!
Fam. Boorsma
We zijn netjes geholpen. En er staat inmiddels een mooie tuinkamer:)
Fam. Coppens
Luisteren naar de wensen van de klant. Leveren op afgesproken tijd.
Hendriks
Er wordt meegedacht vriendelijk en er wordt netjes gewerkt .
Vroon
Grote sortering, deskundig advies, montage/plaatsing van schutting perfect.
Stienstra
Ze houden aan de afspraak en werkzaamheden worden netjes uitgevoerd.
Mevr. Y. Aponno
Reageren snel, goed advies, minder is de prijs en communicatie
Irma Zeiderveld
Tevreden over de geleverde diensten
Dhr. Vollebregt
We zijn prima geholpen
Familie Van Laar

Gervé Tuinmaterialen

Graafschapsstraat 5
4116 GE Buren
0344 - 798118
info@gerve.nl

Openingstijden

Maandag
-
Dinsdag
-
Woensdag
-
Donderdag
-
Vrijdag
-
Zaterdag
-
Zondag
Gesloten